Kursy walut: 1 USD = 3.85 PLN; 1 EUR = 4.28 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (5)
  • Produkty (5)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

PHU Saymon Sp. z o.o.

[Polska] Oferujemy elektromagnetyzer CleanScale do uzdatniania wody
2019-11-08

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

Elektromagnetyzer CleanScale - urządzenie elektroniczne skonstruowane w technologii cyfrowej, składające się z części komputerowej umieszczonej w plastikowej obudowie, wyposażonej w diody informujące o prawidłowości i określonej fazie działania oraz z izolowanych przewodów miedzianych (anten) do owinięcia na zewnętrznej stronie rur, przez które przepływa ciecz; zasilane jest prądem zmiennym 220-240 V. Praca urządzenia polega na przekazywaniu do cieczy unikalnych kombinacji fal radiowych o niskiej częstotliwości poprzez anteny owinięte na rurach. Wytworzona w ten sposób pętla indukcyjna powoduje, że wapń i magnez mają ładunek pozytywny, podobnie też inne molekuły, co sprawia, że zgodnie z zasadami elektrodynamiki kwantowej odpychają się od siebie nawzajem, zabezpieczają rury i inne urządzenia przed tworzeniem się kamienia wapiennego, a także zmniejszają napięcie powierzchniowe wody i poprawiają jej walory organoleptyczne. Działanie urządzenia nie wpływa na chemiczny skład wody, jako że nic do niej nie jest dodawane ani z niej usuwane.

Elektromagnetyzery przeznaczone są do pracy między innymi: z instalacjami wody zimnej i ciepłej; (za wyjątkiem rur ołowianych), z instalacjami grzewczymi, piecami i kotłami c.o.; instalacjami i podzespołami oczyszczalni ścieków; szafami chłodniczymi; skraplaczami; wymiennikami ciepła; termami; a także z urządzeniami basenowymi, myjni samochodowych, pralniczymi; automatami do napojów; wieloczynnościowymi zestawami dentystycznymi. Likwidują kamień kotłowy, dzięki czemu zmniejszają zużycie energii oraz poprawiają wymianę cieplną; likwidują osad z rdzy i zabezpieczają przed ponowną korozją; zmiękczają fizycznie wodę, a tym samym redukują zużycie mydeł i detergentów oraz polepszają walory smakowe wody. Kompaktowa obudowa umożliwia instalację urządzeń w zasadzie wszędzie, także w pomieszczeniach, gdzie brakuje miejsca na tradycyjne kolumny jonowymienne. Minimalne zużycie energii elektrycznej realnie obniża koszty eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi zmiękczaczami.
CleanScale jest urządzeniem likwidującym efektywnie i przyjaźnie dla środowiska problemy związane z teoretycznie „dobrą”, ale jednak twardą wodą, a poza tym skutecznie odkamieniającym i zabezpieczającym instalacje wodne oraz przedłużającym ich żywotność.
Oferujemy 5 typów elektromagnetyzerów - od małych do instalacji domowych po duże do instalacji przemysłowych:
Clean Scale typ CS 1, przepływ 15-100l/min
Clean Scale typ CS 1, przepływ 15-100l/min
Clean Scale typ CS 1/2, przepływ 100-240l/min
Clean Scale typ CS 2, przepływ 240-830l/min
Clean Scale typ „Villa”, 3-5 osób
Clean Scale typ „Villa plus”, 5-7 osób
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Budownictwo -> Instalacje -> Instalacje sanitarne

 
     
 

PHU Saymon Sp. z o.o.

Ulica:Akacjowa 50b
Miasto:Gdynia
Kod pocztowy:81-520
Region:pomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 58 6649296
Faks: +48 58 6649344

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Andrzej Krzaczyński
Telefon stacjonarny: +48 58 6649296
Telefon komórkowy: +48 606151374
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję